Dla kogo dobry manicure hybrydowy?

Hybrydowa stylizacja paznokci jest najczęściej wybierana przez kobiety, które chcą mieć piękny manicure przez dłuższy czas bez konieczności częstego malowania paznokci. Jest to też świetny wybór kiedy chce się mieć modne pazurki, na przykład z wzorkami, gdyż stylizacja ta daje wielkie możliwości. W jakich jeszcze przypadkach manicure hybrydowy jest polecany?

Dla zniszczonych i kruchych paznokci

Częstym powodem wykonywania manicure hybrydowego (zobacz przykład na http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/manicure/manicure-hybrydowy) jest chęć zapuszczenia własnych paznokci. Stylizacja ta nie szkodzi płytkom, a przeciwnie, pod warstwą twardego lakieru łatwiej można zapuścić paznokcie, które do tej pory mocno się łamały, a także doprowadzić w pewnym stopniu do ich regeneracji. Manicure ten jest też oczywiście pewną inwazją w strukturę paznokci, jako że płytki są matowione i pokrywane lakierem o chemicznym składzie, ale manicure ten paradoksalnie może pomóc zachować zdrowe paznokcie. Jak to możliwe? Malowanie paznokci zwykłym lakierem zwykle nie jest dla nich szkodliwe, ale już częste używanie zmywacza jak najbardziej! Kiedy więc wykona się „hybrydy”, można będzie nawet na kilka tygodni pożegnać się z koniecznością sięgania po zmywacz, podczas gdy większość kobiet, które malują paznokcie, sięga po ten produkt nawet kilka razy w tygodniu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *